Síťový marketing 

“Síťový marketing je láska na celý život.”

Zaujala vás možnost pracovat v síťovém marketingu, ale jste nedůvěřiví, jestli to opravdu funguje?

Chcete práci z domova, sami si určovat pracovní dobu a ovlivnit si výši výdělku?

Láká vás to, ale nevíte, jak začít?

Máte strach začít pracovat v síťovém marketingu, abyste si nezkazili vztahy s okolím?

Rádi pracujete na svém osobním rozvoji?

Dovolte mi, abych se stala vaším průvodcem na této nádherné dobrodružné cestě!

 

Webinář Z nuly na měsíční obrat 150 000 Kč během 5 měsíců jsem pro vás natočila v létě 2020

Podělila jsem se o to, jak jsme s týmem dosáhli nadstandardních obchodních výsledků během prvních pěti měsíců našeho podnikání.

A nejpozději v květnu pro vás připravím nový. Od té doby jsem se hodně posunula a za ten půl rok jsme prakticky zdvojnásobili naše obchodní obraty. 

I přesto, že jsme byli nuceni ze 100% offline práce přejít do 100% online práce.

Ano, je to náročné. Ale kdo se bojí a nechce se učit nové věci, ten bohužel není připravený na podnikání…

Pokud ale máte vnitřní touhu něco ve svém životě změnit a už jste nakročení k rozhodnutí začít podnikat (a je jedno, jestli v síťovém obchodě nebo klasicky začínáte budovat vlastní společnost), tak vám blahpřeju.

Můj webinář bude hlavně pro vás, pokud  řešíte že se vám stále nedaří rozjet vaše podnikání v síťovém obchodě.

Nebo si říkáte, že byste si rádi vybudovali během jednoho či dvou let příjem ve výši platu středního managementu?

Hledáte příležitost, jak přinést na vedlejší činnost pár tisíc navíc do rodinného rozpočtu?

Nebo třeba jen získat na vedlejší činnost možnost jezdit novým krásným autem s příspěvkem od firmy. (osobně jsem si o něj mohla požádat po 6 týdnech spolupráce s naší společností)

Více informací k webináři tu bude včas.

Vítám Vás na svých stránkách, kde se s Vámi chci podělit o svoje zkušenosti se začátky v různých systémech síťového marketingu, o spoustu chyb, které jsem za ty roky udělala, o nepříjemné i příjemné situace, do nichž jsem se během své cesty dostala.

Věřte, že i Vy uspějete, pokud budete věřit sobě, projektu, na kterém pracujete, budete respektovat pár základních pravidel a budete dostatečně vytrvalí!

Držím palce Vám, abyste uspěli a síťovému marketingu, abychom mu opět pomohli navrátit dobré jméno, které si zaslouží. Krásnější způsob podnikání neznám.

Síťový marketing je skvělá práce pro lidi s velkým srdcem, pro lidi, kteří chtějí pomáhat, kteří zároveň chtějí žít život podle svých vlastních představ a plnit si všechny své sny, v jejichž uskutečnění jim brání nedostatek peněz nebo času…

Proč si pro spolupráci vybrat právě mě a náš tým?

Pracujeme moderně

Přestože máme při své práci rádi osobní kontakt, tak hojně využíváme online nástroje. To nám umožňuje pracovat odkudkoliv a kdykoliv. K práci nám stačí jakékoliv zařízení připojené k internetu (stačí telefon).
Domluvme si konzultaci po telefonu…

Máme dlouholeté zkušenosti

Já i lidé, s nimiž spolupracuji, mají dlouholeté zkušenosti práce s lidmi i v síťovém marketingu. Jsou mezi námi odborníci z různých odvětví. Jsme společnost lidí, kteří se rádi vzdělávají a pracují na svém osobním rozvoji.

Více…

Jasná strategie vedoucí k úspěchu

Vytvořili jsme strategii práce, která provádí lidi jasnou cestou k úspěchu. Stačí si ujasnit pár věcí a nechat se vést. Bez zbytečných vlastních chyb. Respekt, etika a naplnění potřeb jednotlivce jsou u nás na prvním místě.

10 klíčových kroků k úspěšnému rozjezdu v MLM

Vážení přátelé,

aktuálně pro vás aktualizuji svůj e-book o prvních krocích v síťovém marketingu “10 klíčových kroků k rozjezdu v MLM” zdarma.

První verzi jsem napsala už před pár lety a průběžně ji aktualizuju. Teď cítím, že potřebuje větší zásah. 🙂 Ani ne tak obsahově (že by se ty věci tak zásadně změnily), ale hlavně graficky 🙂

Na začátku své cesty bych přesně tohle ocenila. Věřím, že Vám dá přehled základních kroků, které je třeba na začátku udělat, pokud chcete vykročit správným směrem bez zbytečných přešlapů a začátečnických chyb.

Chyby budete dělat a je to v pořádku, ale některým se lze vyhnout. Důležitý je totiž výběr správné společnosti, se kterou se chcete na cestu za svobodou vydat, parta lidí, kteří půjdou s vámi a v neposlední řadě nastavení marketingu a produkty…

Držím vám palce, abyste si vybrali správně, neztratili nadšení pro věc, a abyste byli dostatečně vytrvalí! To je totiž základ úspěchu v každé lidské činnosti! Je totiž úplně jedno, jestli se učíte jezdit na lyžích, hrát na housle, malovat, vařit nebo podnikat. Vždy je potřeba ta správná motivace (vaše proč), nástroj (produkt), technika (styl) a výdrž 🙂 A samozřejmě ještě spousta dalších “maličkostí”.

Již brzy si ho zde budete moci stáhnout.

S láskou,

Lucie

Co vám mohu nabídnout…

w

Konzultace na dálku

Zaujaly vás moje články a chcete vědět, zda jsou i pro vás moje produkty a služby vhodné?
Domluvme si konzultaci po telefonu…

Osobní schůzka

Chcete svou zdravotní či profesní situaci řešit osobně? Až to vládní opatření umožní, zase to bude možné.
Domluvme si schůzku…

Společné setkání

Když je normální stav, každý měsíc organizuji společná setkání se zdravím a podnikáním.
Pojďme se setkat…

Kontakt

Máte-li otázku nebo si chcete domluvit konzultaci, napište mi nebo zavolejte.
Těším se na vás!

(+420) 733 187 738

lucie@luciemartakova.cz