Chcete sršet energií, radostí a mít v životě úspěch? 

Jste připraveni na to mít v životě jasný směr, radost a energii?

Chcete se i v dalším roce svého života řadit mezi ty, kteří nejsou spokojení sami se sebou, se svými vztahy, prací nebo nedostatkem zdraví a energie a činnosti, které máte rádi?

 

Nebo jste otevření změně?

 

Je nejvyšší čas si říct:

 

Už bylo DOST nedostatku času na sebe!

Chci získat zpátky svoji životní energii!

Už chci efektivní dlouhodobou transformaci místo krátkodobé motivace.

Já jsem na prvním místě!

Díky tomu, že získávám více energie a radosti, stávám se úspěšnějším člověkem.

Už dlouho hledáte jednoduchý způsob, jak pro sebe něco udělat?

Nechcete na to být sami?

Nevíte, kde a kdy začít.

Chcete mít konečně skvělý pocit po každé, když si večer leháte do postele, a když ráno vstáváte? 

Dovolte mi stát se vaší průvodkyní a získejte energii, radost a úspěch v životě

Program PRO SEBE vám pomůže získat to, co nyní ve svém životě potřebujete

Program PRO SEBE vznikl na základě mých dlouholetých zkušeností, aby lidé s mojí podporou získali cestu k tomu, jak se v životě cítit opravdu dobře a posunout se dál.

Jaký bude mít vliv na další oblasti ve Vašem životě to, že získáte energii po celý den, budete spokojení sami se sebou a ujasníte si, čeho chcete v životě skutečně dosáhnout?

Jak program vypadá a co díky němu získáte?

PRO SEBE je exkluzivní deseti týdenní intenzivní skupinový program, který probíhá formou online video setkání.

Celkem proběhne 10 online video setkání, každý týden jedno.

V průběhu programu máte možnost si se mnou zamluvit dvě individuální konzultace (2x 30 min.)

K dispozici jsou obsáhlé pracovní listy, check-listy a uzavřená Fb skupina, kde budou k dispozici záznamy online setkání, abyste se k nim mohli pohodlně vracet.

Poskytnu vám ucelené know how, jak získat v životě energii, radost, jasný směr v práci i vztazích, a díky tomu jste v životě dosáhli i úspěchu, po kterém toužíte.

Profesionální vedení

Osobnímu rozvoji, komunikaci, podnikání a dalším tématům se věnuji více než deset let. Zdravotní prevenci, výživě a studiu souvislostí více než pět let. Systematicky se dále vzdělávám v rámci profesionálně vedených akreditovaných kurzů a u světových mentorů. Skrze mne máte přístup k energii a know how za stovky tisíc korun. 

Zažijete příval energie

Díky tomu, že si dopřejete program  a zavedete do života nové věci, ujasníte si, co nyní nejvíce potřebujete upravit a na co se zaměřit, tak získáte novou energii. To, že Vám ze života zmizí spousta starých nefunkčních vzorců a zlozvyků, se Vám uvolní prostor pro energii, růst, radost a pro to, co v životě opravdu chcete.

 

Rychle pocítíte výsledky

Pokud budete hned v praxi dělat to, na co společně přijdeme a přijmete do života moje doporučení, tak Vám zaručuji, že výsledky na sobě ucítíte již v prvních dnech, případně týdnech. Moje metody jsou prověřené, efektivní a účinné.

Moderní know-how a forma

Program i konzultace probíhají online formou.

20 skupinových setkání přes aplikaci ZOOM (ke stažení na www.zoom.us) s přímým přenosem do Facebook skupiny, kde je k dispozici záznam.

Pracovní listy a check-listy v pdf.

2x 30 min. individuální konzultace v hodnotě 2500 Kč jako booster pro váš posun.

 

Ušetříte drahocenný čas

Díky programu PRO SEBE se mnou ušetříte svůj čas na to, abyste se sami v těchto tématech dlouhodobě vzdělávali. Sama jsem studiu a různým pokusům věnovala více než 10 000 hodin. Vy můžete svoji cestu výrazně zkrátit a ušetřený čas strávit podle svých představ. Zavedení navrhovaného řešení vám umožní se rychle cítit v životě lépe.

 

Dlouhodobá podpora

Pokud budete mít chuť, můžete se stát součástí komunity lidí, kteří se o sebe dlouhodobě starají a dává jim smysl do sebe investovat, pracovat na sobě a stavět se v životě na první místo. Zažijete přirozenou podporu.

Můžete to pro sebe udělat již dnes 

Co se pravděpodobně stane, když na to budete dál sami…

 

  • Většina z vás to nechá tak, jak to je a třeba ještě pár měsíců nebo let nic nezmění.
  • Dál si nenajdete ani 15 minut denně na snídani nebo knížku, natož na další drobné nebo větší činnosti, které můžou Váš život vystřelit na úplně jinou úroveň.

 

 

  • Dál budete odkládat věci, které  by Vám  přinesly do života více radosti, energie a dovedly Vás k životnímu úspěchu.
  • Dál si budete hýčkat pocit oběti a stěžovat si, případně závidět těm, kteří ten první krok udělali.
  • A zůstanete na to sami.

…nebo se do toho můžete pustit se mnou. Jenom Vy volíte, jakou cestu si vyberete.

Jmenuji se Lucie Aira Martáková a naplňuje mě práce mentorky a koučky pro výjimečné lidi.

Mým posláním je podporovat především ženy, aby se odhodlaly a  vykročily na cestu, a díky tomu dojdete i vy ke svým cílům a budete se cítit lépe.

Už více než deset let se věnuji podnikání a osobnímu rozvoji a přes pět let oblasti zdravého životního stylu, zdravotní prevence, detoxikacím a péči o sebe.

Jsem profesionální certifikovaná koučka a pracuji s metodami neurolingvistického programování.

Věřím, že každý člověk je tvůrcem svého života a od života snů ho dělí jenom jeho vlastní rozhodnutí.

Život je dobrodružství, které stojí za to, abychom ho skutečně prožili.

Vykročte na tu dobrodružnou cestu se mnou.

program PRO SEBE

Co říkají o spolupráci se mnou …

Do Lucky 30 denního programu, který se týkal podpory k pohybu a cvičení, jsem se přihlásila, protože jsem se potřebovala přimět k pravidelnému pohybu. Lucky program byl úžasný. Hlavně její vytrvalost a to, jak každý den do skupiny vkládala milé a povzbuzující příspěvky, čímž mě vždy dokázala zvednout ze židle. Lucka je skvělá. Měsíc v kontaktu s Luckou přispěl k tomu, že jsem se po 17 letech vrátila ke sportu! Pokud chcete vrátit cvičení do života, tak její programy moc doporučuji.

Tereza Hesová

koučka a spolumajitelka salónu Thajma, www.thajma.eu

Lucku jsem poznala v době, kdy jsem se chystala na několik životních změn. Nakonec jsem dala na její radu a udělala jedno z nejlepších rozhodnutí. Jako důkaz, že jsem udělala dobře, jsou mi viditelné výsledky a stále lepší krevní obraz. Navíc mě Lucka podporovala ve využití svého potenciálu. Lucka je neskutečně přívětivá, ochotná a vždy dokáže člověka povzbudit a nasměrovat tak, aby se cítil dobře. Jsem velice vděčná za to, že jsem ji potkala a ona to se mnou nevzdala.

Mgr. Kristýna Flutková

konzultantka v oblasti zdravotní prevence a krásy, žena aktivní v neziskových organizacích

Pohyb, cvičení a zdravý životní styl jsou nedílnou součástí jak se cítit skvěle a být v pohodě. A Lucka je ten správný člověk, který s tím může pomoct. Nejen že je plná pozitivní a podporující energie, ale je oždy ochotna dobře poradit. Je to úžasná žena a proto jsem vstoupila do jejího programu. Díky její podpoře jsem uspěla dvojnásob! Cítím se výborně a dokonce byť jsem to neměla v plánu, mám i nějaké to kilo dolů. Jasně, že záleží především na našem rozhodnutí se hýbat, ale bez podpory to jde většinou těžce. Lucky program mohu jen doporučit. Lucko moc děkuji.

Daria Černá

kosmetička terapeutka, anti-age koučka, autorka projektu, Sama sobě kosmetičkou

Lucku jsem původně oslovila kvůli potížím s pletí. Spolupracuji s ní už delší dobu. Její online program pro ženy bych doporučila určitě. Věřím, že si každá žena najde tu svoji oblast na kterou se zaměří. Nejhodnotnější pro mě bylo uvědomění si spousty drobností, které dokáží výrazně zpříjemnit den. Vědomě myslet na sebe a každý den si dopřát radost.

Pavla Klváčková

maminka na rodičovské dovolené se 2 dětmi

Cvičení miluji. I přes to mívám občas období, že jsem línější, a pak se mi nechce. S tím je spojená méně zdravá strava a celková “ne”spokojenost. Tvoje výzva přišla v pravý čas znovu najet na pravidelný pohyb, utříbit si jídelníček a s tím být více v souladu sama se sebou. K tomu všemu, jako třešnička na dortu, bezva parta navzájem se podporujících lidí. Díky Lucko za tvůj nápad vytvořit tuto skupinu a podporovat nás k tomu, abychom se každý den hýbali.

Julie Dvořáková

lektorka a průvodkyně zdravým životním stylem

Lucku znám skoro dva roky a je pro mne velkou inspiraci. Do výzvy jsem se přihlásila z důvodu mé špatné kondice. Hned v prvních dnech to bylo pro mne velmi náročné se překonat, ale po pár dnech se z dobrozvyků stalo příjemné soutěžení s mým druhým já. Bez tohoto každodenního podporování ze strany Lucky bych to nezvládla. A proto jsem se teď přihlásila do jejího dalšího motivačního dvouměsíčního programu. Všem, co chtějí po malých krůčcích růst, doporučuji. Přihlaste se, bude to jízda.

Simona Stružová

odborný poradce

S programem PRO SEBE získáte

 

$

60 minut mojí maximální pozornosti v rámci konzultací

$

Více než 25 hodin know-how v rámci 20 online setkání

$

cestu k tomu, co pro sebe nyní nejvíce potřebujete

$

praktické kroky a odborná doporučení

$

komplexní přístup a podporu

Nezapoměňte, že už dnes můžete zažít první příliv energie díky prvnímu kroku, který pro sebe uděláte…

Potřebujete ujištění, jestli je program pro Vás?

Pojďme si domluvit krátkou 15 min. konzultaci

(+420) 733 187 738

lucie@luciemartakova.cz