Předání automobilu a rozhovor

Po 11 měsících spolupráce jsem si jako maminka 3 malých dětí v době, kdy jsme měli všichni ztížené podmínky kvůli protiepidemickým opatřením, splnila jeden ze svých kariérních snů.

A věřte mi, že vy můžete také.

Musela jsem se naučit pracovat novým způsobem a přizpůsobit se podmínkám, které pro nás všechny byly složité.

Například jsme nebyli zvyklí na to, že jsou všechny děti doma po většinu měsíců v roce, že nemůžu dělat žádné osobní schůzky a nemám možnost prezentovat výrobky naživo, navazovat spolupráci s kosmetickými salony nebo výživovými poradnami, restauracemi atd…a navíc jsme se rozhodli vzít k nám domů mého tatínka, který potřebuje péči.

Jako certifikovaná NLP koučka jsem se rozhodla spojit svoje síly právě s touto německou společností, protože dává lidem bez rozdílu příležitost změnit svůj život k lepšímu a opravdu si plnit své sny. Největší radost mi dělá, když se klienti cítí mnohem lépe po zdravotní stránce, ženy se o sebe učí starat a zvyšují si sebevědomí díky mnoha možnostem, které tu mají. Osobní rozvoj, čas na sebe i na rodinu, skvělí lidé, kvalitní produkty i spravedlivý a motivační kariérový plán s perspektivou dlouhodobého růstu (a rozkvětu) jsou hodnoty, které mně osobně do LR přivedly.

Je jen na nás, jestli využijeme příležitost, která se nám nabízí. Jestli se rozhodneme naučit nové věci, budeme ochotní zažívat výstupy z komfortní zóny a růst. Jsem důkazem toho, že to jde. Že všechno se dá naučit. Víme, jak. Cesta je prošlapaná. Jestli si potřebujete ujasnit, jestli je tato příležitost vhodná i pro vás, stačí se o tom pobavit. Odvažte se a ptejte se.

Život je jedno velké dobrodružství, tak jej pojďme opravdu prožít.