O mně

Mgr. Lucie Aira Martáková, CPC

“Život je to nejkrásnější dobrodružství, tak ho pojďme opravdu prožít.“

Kdo jsem a proč si myslím, že vám spolupráce se mnou přinese pozitiva do života.

Jsem Lucie Aira Martáková.  Ke stavu zdraví a k úspěšnému podnikání u mě vedla dlouhá a klikatá cesta. Zpočátku to byla cesta plná nečekaných zvratů, která se proměnila ve vědomou cestu přebírání zodpovědnosti za svůj životní styl do vlastních rukou.

Už více než pět let se věnuji vlivu životního stylu na zdraví. Tehdy jsem si řekla „DOST“ a rozhodla jsem se, že chci hledat dlouhodobě udržitelnou cestu ke zdraví. Dnes totéž učím další (nejen) ženy, které si přejí cítit se ve svém vlastním těle a životě lépe.

Uzdravila jsem se z alergií, astmatu, zmizel mi atopický ekzém i různé gynekologické obtíže a já jsem konečně začala studovat souvislosti. Jak to máte se zdravím dnes vy?

Zajímá mě vliv čisté vody na organismus, regenerace, prevence, relaxace, miluju pohyb a vodní plochy – v létě, ale i v zimě.

Už delší dobu vím, že neexistuje jedna cesta pro všechny. Proto svoje klienty podporuji v tom, aby si skládali tu svojí.

Otázky zdraví jsem řešila už s více než 200 lidmi, z nichž zhruba polovina je se mnou v kontaktu dlouhodobě.

Dokážu být průvodkyní na Vaší cestě ke zdraví a lepšímu pocitu ze sebe sama, ale zároveň i pevným koučem a lídrem ve Vašem podnikání.

Komunikaci, obchodu a otázkám síťového marketingu se věnuji už více než deset let.

Jak jste spokojeni s tím, jak nyní žijete?

S čím vám můžu pomoci

Svoboda a osobní rozvoj (podnikání a koučování)

Svoboda – finanční, časová  i sociální. Radost a smysluplná práce. Spravedlivý kariérový systém. Inspirativní lidé, trvalé hodnoty a lidské zacházení. I takhle může vypadat každodenní realita “v práci”. Chcete vstávat ráno s radostí a večer usínat s dobrým pocitem?

Zdraví a regenerace

Jako maminka tří dětí, která navíc miluje svoji práci, si už nechci představovat život s nemocemi. A jako žena dobu, kdy jsem měla stále suchou a rozpraskanou pokožku nebo akné. Díky změnám, které jsem provedla, píšeme svoji lepší budoucnost. Věřím, že vy to dokážete také.

"Lucie je úžasný člověk, pomohla mi, když jsem to potřebovala a je tady pro mě stále. Je to už dva roky, co jsem se díky ní dozvěděla o zelených potravinách. Skočila jsem do toho jako zoufalá matka hledající pomoc úplně po hlavě. Po roce užívání jsem se konečně rozhoupala a rozhodla se s Luckou spolupracovat. Nejde jen o potraviny, ale také o lidi, o změnu myšlení. To vše se díky Lucii učím a za to vše jsem jí vděčná, našla jsem konečně místo, kde se nejen při práci cítím dobře a můžu být sama sebou. Děkuji ti za vše."

Bronislava Dvořáková: maminka na RD 

"Lucku jsem poznala v době, kdy jsem se chystala na několik životních změn. Nakonec jsem dala na její radu a udělala jedno z nejlepších rozhodnutí. Jako důkaz, že jsem udělala dobře, jsou mi viditelné výsledky a stále lepší krevní obraz. Navíc mě Lucka podporovala ve využití svého potenciálu. Lucka je neskutečně přívětivá, ochotná a vždy dokáže člověka povzbudit a nasměrovat tak, aby se cítil dobře. Jsem velice vděčná za to, že jsem ji potkala a ona to se mnou nevzdala."

Mgr. Kristýna Flutková: konzultantka v oblasti zdravotní prevence a krásy, žena aktivní v neziskových organizacích

"Lucku jsem původně oslovila kvůli potížím s pletí. Spolupracuji s ní už delší dobu. Její online program pro ženy bych doporučila určitě. Věřím, že si každá žena najde tu svoji oblast na kterou se zaměří. Nejhodnotnější pro mě bylo uvědomění si spousty drobností, které dokáží výrazně zpříjemnit den. Vědomě myslet na sebe a každý den si dopřát radost."

Pavla Klváčková: maminka na rodičovské dovolené 

"Pohyb, cvičení a zdravý životní styl jsou nedílnou součástí jak se cítit skvěle a být v pohodě. A Lucka je ten správný člověk, který s tím může pomoct. Nejen že je plná pozitivní a podporující energie, ale je oždy ochotna dobře poradit. Je to úžasná žena a proto jsem vstoupila do jejího programu. Díky její podpoře jsem uspěla dvojnásob! Cítím se výborně a dokonce byť jsem to neměla v plánu, mám i nějaké to kilo dolů. Jasně, že záleží především na našem rozhodnutí se hýbat, ale bez podpory to jde většinou těžce. Lucky program mohu jen doporučit. Lucko moc děkuji."

Daria Černá: kosmetička terapeutka, anti-age koučka, autorka projektu, Sama sobě kosmetičkou

"Do Lucky 30 denního programu, který se týkal podpory k pohybu a cvičení, jsem se přihlásila, protože jsem se potřebovala přimět k pravidelnému pohybu. Lucky program byl úžasný. Hlavně její vytrvalost a to, jak každý den do skupiny vkládala milé a povzbuzující příspěvky, čímž mě vždy dokázala zvednout ze židle. Lucka je skvělá. Měsíc v kontaktu s Luckou přispěl k tomu, že jsem se po 17 letech vrátila ke sportu! Pokud chcete vrátit cvičení do života, tak její programy moc doporučuji."

Tereza Hesová: koučka, spolumajitelka salónu Thajma, www.thajma.eu

Co vám mohu nabídnout…

w

Online a telefonické konzultace

Konzultace zdraví, koučování i byznys mentorink běžně poskytuji po telefonu, přes aplikaci Zoom nebo Messenger.

Online skupinová setkání

Každý týden pořádám webináře nebo workshopy, na které se můžete připojit. 

Kontakt

 

lucie@luciemartakova.cz