i9 lahve

i9 láhev Vám zpříjemní každý den. Je krásná a voda Vám z ní bude opravdu chutnat. Na Vás je pouze si vybrat jednu z 9 barevných variant.

i9 láhev je skleněná láhev s unikátní schopností zlepšit kvalitu pitné vody díky TP technologii.

V srdci láhve je umístěn informační  štítek, do kterého jsou speciální metodou pomocí silných orgonových zářičů vepsány ve formě numerických kódů tisíce pozitivních informací (vibrací) jako mantry, hudba, barvy apod.

Díky této technologii voda po nalití do i9 láhve mění svou strukturu do přirozeného stavu, optimálního pro lidský organismus.

Co koupí produktu získáte?

 

R

Krásnou skleněnou láhev, díky které budete mít vodu stále při ruce

Koupí i9 láhve pomáháte svému zdraví, životnímu prostředí i peněžence. Nemusíte kupovat vodu v pet láhvích. Pitnou vodu z kohoutku si na chutnou upravíte kdekoliv sami. Voda z i9 láhve vám nebude ležet v žaludku jako kámen, ale dostane se v organismu tam, kam potřebuje.
R

Lepší pitný režim

Tím, že vám voda z láhve bude chutnat daleko víc, než ta, kterou si z kohoutku napustíte do sklenice, výrazně se zlepší váš pitný režim. Když se s lidmi bavím o zdraví, vždy na prvním místě zdůrazňuji důležitost pitného režimu. Voda je naprosto zásadní faktor ovlivňující naše zdraví.

Z láhve piju převážně v práci. Krásně mi zdobí stůl, modrá barva mě uklidňuje a voda z láhve mi chutná daleko víc než v práci z kohoutku.

Irena Durmanová – referentka a malířka

Chtěla jsem si udělat radost, tak jsem si koupila duhovou i9 láhev. Jsem s ní moc spokojená. Přítel ode mě dostal bílou.

Lada Martáková – obsluha kavárny a penzionu

Vodu z I9 láhve pijeme celá rodina, říkáme jí živá voda, má jemnou chuť a chutná mi mnohem více než voda kohoutková, díky této láhvi více piji po celý den. Líbí se mi, že přirozeně doplňuji tělu tekutiny, které jsou žádoucí a dodávají energii.

Eva – poradenství v oblasti zdravého životního stylu

Z kohoutku nám někdy teče voda, která má mírný zápach. Když je nějakou dobu v duhové láhvi, tak to zmizí. Jsem ráda, že můžu pít ze skla a šetřit tak přírodu. Na láhvi se nám líbí její veselost a voda nám z ní fakt chutná. Říkáme tomu duhová voda.

Jana Madarászová – pracuje s láskou s dětmi i dospělými

Tato láhev mně upoutala na první pohled, mám duhovou a voda z ní chutná výtečně. Koupila jsem jí v práci všem a pijeme mnohem častěji a větší množství. Děkuji.

Simona Stružová – odborný poradce

Zvýhodněný balíček i9 láhev a i9 kartáč s dopravou zdarma

Líbí se vám i9 láhev a chcete si k ní pořídit i praktický, krásně tvarovaný kartáč s rukojetí z českého bukového dřeva?

Využijte limitovanou akci a pořiďte si obojí nyní pouze za 1450 Kč s dopravou zdarma!

Vyberte si jakoukoliv barevnou variantu láhve, do košíku přidejte kartáč a zadejte slevový kód set1450.
Tak získáte láhev, praktický kartáč, díky kterému bude láhev stále krásně čistá. Zdarma vám ji doručím Balíkem do ruky až k vám domů.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny