Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Přestaň se bát

a začni

sebevědomě prodávat!

Objev své dary,

zpracuj strachy, které tě brzdí

a nauč se přijímat peníze.

Vítám tě u 1. videa z  3denní výzvy odvahy!

Jmenuji se Lucie Martáková a jsem koučka a manažerka v síťovém marketingu. Ve své profesi se každý den setkávám s lidmi, kteří se prodeje obávají a mají pocit, že to neumí – a díky tomu se nemohou stát úspěšnými podnikateli.

V následujících 3 lekcích tě provedu krátkým programem, který se zaměřuje právě na odbourávání strachů a objevení vlastního prodejního potenciálu.

Než se pustíme do práce, chtěla bych tě v programu osobně uvítat a poblahopřát ti k tomu, že první krok – uznání svých aktuálních omezení a rozhodnutí s nimi něco udělat – už máš za sebou.

Co tě ve výzvě čeká?

Připravila jsem pro tebe 3 videolekce a pracovní sešit ke stažení.

V první lekci se podíváme na to, kdo jsi, jaké jsou tvé dary a co už umíš.

Ve druhé lekci se zaměříme na tvůj produkt nebo službu, jaký je tvůj postoj k nim a jak se k nim staví tvé okolí.

Poslední lekce je zaměřená na “bubáky” – strachy z prodeje, nepříjemné pocity z přijímání peněz a vše, co ti brání otevřít se hojnosti.

Ke každému videu se vztahuje několik stránek v pracovním sešitu. Výzva je navržená jako 3denní, ale je jen na tobě, jestli ji projdeš rychleji, nebo svá témata budeš zpracovávat delší dobu. Doporučuji ti se k videím vracet – najdeš v nich několik koučovacích technik, které se ti budou hodit nejen v prodejních situacích po celý život.

Přeji ti, aby ti výzva přinesla přinejmenším to, co od ní očekáváš. Zmírnění strachů, ukotvení jasného postoje v sobě a nastavení prvních kroků.

Může se ale stát i to, že se vše zbortí jako domeček z karet. I to je v pořádku. Pokud se tak stane, znamená to, že tvůj dům nestál na pevných základech. Teď máš možnost položit nové a začít psát úplně jinou kapitolu svého života.

Na první lekci se můžeš podívat zdarma – další 2 jsou sočástí placené výzvy.

VIDEO 1 – Já

Zjisti, kdo jsi, jaké máš dary a co už teď umíš.

Prvním videem výzva odvahy nekončí!

Chceš vidět další 2 videa, která do výzvy odvahy patří a získat pracovní sešit?

Kup si zbytek výzvy s neomezeným přístupem za 777 Kč!