Video rozhovory

Rozhovory na téma podnikání, práce v síťovém marketingu a osobního rozvoje

Jak jsem se dostala k podnikání, když jsem vyšla z akademického prostředí.

Jak se vyrovnat se sebepředstavou obchodníka, “dealera” apod.?

Jaké obavy jsem překonávala (a pravděpodobně je řešíte taky)?

Jak si to všechno zorganizovat, když máte rodinu, případně další práci a podnikání?

Rozhovory pro ty, které zajímá osobní rozvoj a cesta k úspěchu.

10 klíčových kroků k úspěšnému rozjezdu v MLM

Vážení přátelé,

zde si můžete stáhnout můj e-book o prvních krocích v síťovém marketingu “10 klíčových kroků k rozjezdu v MLM” zdarma. Na začátku své cesty bych přesně tohle ocenila. Věřím, že Vám dá přehled základních kroků, které je třeba na začátku udělat, pokud chcete vykročit správným směrem bez zbytečných přešlapů a začátečnických chyb.

Chyby budete dělat a je to v pořádku, ale některým se lze vyhnout. Důležitý je totiž výběr správné společnosti, se kterou se chcete na cestu za svobodou vydat, parta lidí, kteří půjdou s vámi a v neposlední řadě nastavení marketingu a produkty…

Držím vám palce, abyste si vybrali správně, neztratili nadšení pro věc, a abyste byli dostatečně vytrvalí! To je totiž základ úspěchu v každé lidské činnosti! Je totiž úplně jedno, jestli se učíte jezdit na lyžích, hrát na housle, malovat, vařit nebo podnikat. Vždy je potřeba ta správná motivace (vaše proč), nástroj (produkt), technika (styl) a výdrž 🙂 A samozřejmě ještě spousta dalších “maličkostí”.

Ať vám můj e-book přináší radost a užitek!

S láskou,

Lucie

Lucie je úžasný člověk, pomohla mi, když jsem to potřebovala a je tady pro mě stále. Je to už rok a půl co jsem se díky ní dozvěděla o zelených potravinách. Do ZP jsem skočila jako zoufalá matka hledající pomoc úplně po hlavě. Po roce užívání jsem se konečně rozhoupala a rozhodla šířit ZP dál. Nejde jen o ZP, ale také o lidi, o změnu myšlení. To vše se díky Lucii učím a za to vše jsem jí vděčná, našla jsem konečně místo, kde se nejen při práci cítím dobře a můžu být sama sebou. Děkuji ti za vše.

Bronislava Dvořáková, maminka na rodičovské dovolené, která se srdcem na dlani šíří zelené
potraviny dál

Lucku jsem poznala v době, kdy jsem se chystala na několik životních změn. V danou chvíli jsem zelené potraviny mezi své změny bohužel nezařadila. Lucka to však nevzdala a vždy se mnou byla v kontaktu, až mě její trpělivost fascinovala. Nakonec jsem dala na její radu a udělal jedno z nejlepších rozhodnutí, začala jíst zelené potraviny. Jako důkaz, že jsem udělala dobře, jsou mi viditelné výsledky a stále lepší krevní obraz. Navíc mě Lucka podporovala ve využití svého potenciálu a tak mohu zelené potraviny šířit dál i jako partner. Lucka je neskutečně přívětivá, ochotná a vždy dokáže člověka povzbudit a nasměrovat tak, aby se cítil dobře. Jsem velice vděčná za to, že jsem ji potkala a ona to se mnou nevzdala.

Kristýna Flutková

Co vám mohu nabídnout…

w

Konzultace na dálku

Zaujaly vás moje články a chcete vědět, zda jsou i pro vás zelené potraviny vhodné?
Domluvme si konzultaci po telefonu…

Osobní schůzka

Chcete svou zdravotní či profesní situaci řešit osobně? Ráda se vám budu věnovat.
Domluvme si schůzku…

Společné setkání

Každý měsíc organizuji společná setkání se zelenými potravinami a zeleným podnikáním.
Pojďme se setkat…

Kontakt

Máte-li otázku nebo si chcete domluvit konzultaci, napište mi nebo zavolejte.
Těším se na vás!

(+420) 733 187 738

lucie@luciemartakova.cz